Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Sortowanie: Autor
Zofia Rydet
Andrzej Tobis
Grzegorz Klaman
Elżbieta Jabłońska
Piotr Kurka
Stanisław Dróżdż
Edward Dwurnik
Adam Garnek
Elżbieta Kapusta-Kozera
Piotr Lutyński
Grupa LUXUS
Krzysztof Morcinek
Robert Maciejuk
Marcin Berdyszak
Krystyna Pasterczyk
Marek Sobczyk
Tomasz Struk
Andrzej Szewczyk
Grzegorz Sztwiertnia
Jerzy Truszkowski
Wojciech Zasadni
Mikołaj Smoczyński
Artur Chrzanowski
Stanisław Dróżdż
Tomasz Ciecierski
Przemysław Kwiek
Robert Kuśmirowski
Zofia Kulik
Łódź Kaliska
Wojciech Leder
Magda Moskwa
Anna Orlikowska
Joanna Rajkowska
Jadwiga Sawicka
Ryszard Waśko
Arkadiusz Bagiński
Tomasz Bajer
Mirosław Bałka
Krzysztof Bednarski
Bożena Biskupska
Mira Boczniowicz i Andrzej Urbański
Ewa Ciepielewska, Jerzy Kosałka, Paweł Jarodzki
Marta Deskur
Tomasz Domański
Andrzej Dudek Dürer
Izabela Gustowska
Marcin Harlender
Agnieszka Jarząb
Michał Jędrzejewski
Piotr Jędrzejewski
Małgorzata Kazimierczak
Mirosław Emil Koch
Dariusz Korol
Jerzy Kosałka
Łukasz Kosela
Jarosław Kozłowski
Witold Krenz
Zbigniew Libera
Natalia Lach-Lachowicz
Tomasz Opania
Maciej Osika
Laura Pawela
Anna Płotnicka-Chudyk
Grzegorz Przyborek
Mariola Przyjemska
Józef Robakowski
Wojciech Stefanik
Jacek Szleszyński
Lech Twardowski
Wioletta Tycz-Nowowiejska
Andrzej Wasilewski
Katarzyna Kozyra
Artur Żmijewski
Krzysztof Wodliczko
Aneta Grzeszykowska & Jan Smaga
Julita Wójcik
Jarosław Modzelewski
Robert Maciejuk
Marcin Maciejowski
Rafał Bujnowski
Paweł Jarodzki
Wilhelm Sasnal
Agata Bogacka
Robert Rumas
Janusz Bałdyga
Cezary Bodzianowski
Eliza Galey
Koji Kamoji
Zdzisław Kwiatkowski
Dominik Lejman
Sławomir Marzec
Zygmunt Piotrowski
Mikołaj Smoczyński
Jan Świdziński
Leon Tarasewicz
Ewa Zarzycka
Jerzy Bereś
Kuba Bąkowski
Agata Michowska
Anna Baumgart
Małgorzata Markiewicz
Monika Sosnowska
Anna Molska
Iza Tarasewicz
Paweł Susid
Paweł Althamer
Magdalena Abakanowicz
Janusz Bałdyga
Włodzimierz Borowski
Andrzej Dłużniewski
Wojciech Fangor
Stefan Gierowski
Zuzanna Janin
Kijewski / Kocur
Jarosław Modzelewski
Roman Opałka
Henryk Stażewski
Elżbieta Jabłońska
Ryszard Winiarski
Aleksandra Polisiewicz
Jarosław Kozakiewicz
Piotr Wyrzykowski
Krzysztof Zieliński
Andrzej Sobaś
Andrzej Szewczyk
Studio Fontarte
Bogdan Kosak
Henryk Sakwerda
Justyna Kucharczyk
Maciej Jurkowski
Barbara Zambrzycka-Śliwa
ROMUALD ORAMUS
Marian Czapla
Elżbieta Janicka
Oskar Dawicki
Piotr Lutyński
Janek Simon
Alicja Żebrowska
Izabella Gustowska
Joanna Górska
Wojciech Zamiara
Agnieszka Chojnacka
Azorro
Bogna Burska
Igor Krenz
Jacek Niegoda
Konrad Kuzyszyn
Leszek Paul
Wiktor Polak
Sędzia Główny
Krzysztof Koniczek
Stefan Rybi
Eugeniusz Wiszniewski
« Wrzesień 2018 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo