Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]

Marta Białek


Animatorka kultury, członek Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", współzałożycielka Stowarzyszenia. Socjolog i dziennikarka; absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Laboratorium Reportażu Collegium Civitas.

Autorka książek poświęconych animacji kultury i działaniom społecznym m.in: "Inspiracja –Aktywacja", "Notes Europa", "Dla – animacja kultury: metody/działania/inspiracje", "Raport o sytuacji małych dzieci w Polsce: dobre praktyki". Inspiratorka projektów społeczno-kulturalnych m.in „Młodzie mendżerowie kultury“, „Dla tolerancji“, „Zoom na domy kultury“, „Aby – film, fotografia i teatr na wsi“. Prowadzi warsztaty fotograficzne, kreatywnego pisania oraz szkolenia z zakresu tworzenia i zarządzania projektami społecznymi w obszarze kultury.

Towarzystwo Inicjatwy Twórczych „ę“
Od 2002 roku prowadzimy projekty społeczne w całej Polsce. Nasza metoda działania to edukacja i aktywizacja młodzieży poprzez sztukę. W trakcie działań artystycznych [warsztatów filmowych, fotograficznych, teatralnych i dziennikarskich] młodzi ludzie odkrywają w sobie chęć do działania, odnajdują własne pasje i uczą się twórczego myślenia. Po kilku miesiącach uczestnicy naszych warsztatów samodzielnie realizują swoje projekty, piszą wnioski o dotacje, zdobywają na nie fundusze. Te działania to dla nich najlepsza szkoła przedsiębiorczości - wzbudzają aspiracje do kształcenia się, podejmowania nowych wyzwań i uczą umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. www.e.org.pl


« Lipiec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo