Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2008). Dyplom obroniony na ocenę bardzo dobrą pracą, nt.: „Kontrakt koncesyjny, jako forma partnerstwa publiczno-prywatnego”. Praca obejmuje zagadnienia z zakresu koncesjonowania realizacji zadań publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem wspólnotowego dorobku prawnego w tym zakresie, jak również instytucji koncesji na roboty budowlane oraz koncesji na usługi, jako form PPP. Uczestnik seminarium doktorskiego w katedrze Prawa Gospodarczego Publicznego WPiA UKSW, pod kierunkiem prof. dr hab. Kazimierza Strzyczkowskiego.
Stały współpracownik Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, pierwszej w Polsce organizacji pozarządowej zajmującej się rozwojem PPP. Współpraca z samorządem, izbami gospodarczymi i administracją centralną oraz partnerami prywatnymi. Uczestniczył w projektach z zakresu realizacji zadań publicznych we współpracy z sektorem prywatnym m in. dotyczących tworzenia i finansowania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Doświadczenie w projektach dotyczących zadań z zakresu kultury, służących wykonywaniu zadań publicznych we współpracy z sektorem prywatnym. Doradztwo dla sektora prywatnego. Współorganizacja i prowadzenie szkoleń na temat PPP i koncesji. Autor artykułów dotyczących tematyki PPP i koncesji. Redaktor współpracujący FORUM PPP.


« Kwiecień 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo