Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Podstrona Kongres 2009 zawiera wszystkie informacje związane z obradami Kongresu w 2009 roku. Tu zgromadziliśmy nagrania z sesji plenarnych i sympozjów, dostępny jest program Kongresu, skład Rady Programowej, cele zeszłorocznego i historia poprzednich kongresów, wykaz imprez towarzyszących i obiekty, które gościły uczestników.


Kongres widziany okiem fotografa. Zapraszamy do galerii zawierającej zestaw zdjęć dokumentujących przebieg obrad w dniach 23-25 września 2009 r., imprezy towarzyszące oraz miasto Kraków w tamtym czasie.


Formularz do zadawania pytań jest nadal aktywny. Ta tej podstronie przypominamy pytania i sugestie adresowane głównie do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego tuż przed i w trakcie Kongresu.


Dyskusje na temat reformy kultury, klastrów kultury, kultury jako produktu turystycznego i prawa autorskiego zostały już zakończone. Oczywiście tylko na e-Kongresie. Mamy nadzieję, że wątki prowadzone przez Monikę Maziarkę, Rafała Kasprzaka, Pawła Szlachtę, Magdalenę Srokę, Ryszarda Markiewicza i Tomasza Targosza były dla Państwa inspirujące i będą kontynuowane. Zapraszamy do archiwum forum e-Kongres 2009.


Kongres Kultury Polskiej był zadaniem złożonym, realizowanym w kilku uzupełniających się obszarach. Odzwierciedleniem struktury projektu jest liczba zaangażowanych w jego realizację partnerów.


« Czerwiec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo