Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
25.06.2009
Wolny Uniwersytet Warszawy w czerwcowym cyklu poświęconym tradycji niezależnych działań artystycznych i innowacyjnych sposobów produkcji artystycznej (samoorganizacja, działania sieciowe), oraz ich funkcjonowania w szerszym kontekście społecznym (ekonomia daru, wolna wymiana, ruch wolnej kultury, "slow culture"), zaprasza na Warsztaty z warszawskiej kultury niezależnej dla prof. Jerzego Hausnera.
więcej »
24.06.2009
Forum e-​Kon­gres to naj­lep­sza prze­strzeń do dys­ku­sji o kul­tu­rze. Cie­ka­wi mo­de­ra­to­rzy, licz­ne te­ma­ty oraz wy­star­cza­ją­co dużo miej­sca na wy­ra­że­nie wła­sne­go zda­nia. Od czerw­ca do wrze­śnia mo­de­ra­to­rzy e-​Kon­gre­su po­ja­wiać się będą w rze­czy­wi­stej prze­strze­ni na spo­tka­niach z publicznością pod­czas let­nich fe­sti­wa­li w Pol­sce. Drugie spotkanie z cyklu "Z wirtualnej w przestrzeń miejską" odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego MALTA.

więcej »
24.06.2009
Dyskusja na Chłodnej była spotkaniem inaugurującym funkcjonowanie e-Kongresu. Było to także pierwsze spotkanie z cyklu dyskusji, które w ramach promocji e-Kongresu odbędą się w wybranych miastach festiwalowych. Goście poza przedstawieniem problematyki poruszanej na wątkach, dyskutowali o sytuacji kultury w internecie, o tym czy instytucje kultury potrafią wykorzystać potencjał internetu w swojej codziennej działalności.
więcej »
22.06.2009
Kim jest internauta w Polsce 2009? Jakie są tendencje w rozwoju Internetu? Jak instytucje kultury wykorzystują Internet? Dyskutujmy o kulturze on-line! Weź udział w czacie Z wirtualnej w przestrzeń miejską. Zapraszamy internautów do śledzenia na bieżąco zapisu z dyskusji na Chłodnej 25 na naszym forum dyskusyjnym. Obserwuj czat i zadaj moderatorom forum dyskusyjnego e-Kongres pytanie.
więcej »
17.06.2009
22 czerwca o godz. 18 w klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie (róg ul. Żelaznej), odbędzie się spotkanie stanowiące oficjalną inaugurację e-Kongresu, jako platformy wymiany poglądów on-line na temat kultury.
więcej »
05.06.2009
Komisja Europejska przygląda się bliżej planom Google dotyczącym stworzenia olbrzymiej biblioteki cyfrowej. O omówienie problemu wniosły Niemcy, zaniepokojone zakresem projektu digitalizacji - bardzo możliwe, że narusza on prawa autorskie i antymonopolowe obowiązujące w Unii Europejskiej. Czy istnieją jakieś alternatywy dla digitalizacji w stylu Google?
więcej »
« Czerwiec 2009 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo