Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
18.11.2009
Narodowe Centrum Kultury i Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Z wirtualnej w przestrzeń miejską, tym razem do Lublina. Będziemy rozmawiać o tym, czym jest turystyka kulturowa i jakie są możliwości jej rozwoju w naszym kraju, czy znamy nasze lokalne walory kulturalne i turystyczne, czy potrafimy je wystarczająco wypromować oraz czy w kontekście kandydowania do miana Europejskiej Stolicy Kultury 2016 polskie miasta mają pomysł na to, jak zdynamizować przemysł kulturalny.
więcej »
17.11.2009
Głosowanie w konkursie Webstarfestival zostało zakończone.
Dziekujemy za Państwa głosy - dzięki nim zajęliśmy drugie miejsce w kategorii Strona Roku: Kultura. Mamy nadzieje, że wśród Państwa znalzł się szczęśliwy zwycięzca nagrody dla internautów.
To jednak nie koniec naszych zmagań. Przed nami jeszcze werdykt Akademii Internetu...
więcej »
09.11.2009
Klaster Przemysłów Kultury i Czasu Wolnego INRET w dniach 19 - 20 listopada 2009 roku w Krakowie, organizuje drugą edycję Konferencji ”EKON - Kultura. Społeczności. Innowacje”. Głównym zamierzeniem konferencji jest omówienie szans i warunków rozwoju przemysłów kreatywnych skupionych w ramach sieci współpracy i wzajemnych powiązań kooperacyjnych zwanych klastrami, poruszony będzie temat profesjonalizacji zarządzania sektorem kultury w Polsce, rola menedżerów projektów oraz wykorzystanie narzędzi informatycznych w zarządzaniu, a także prezentacja przykładów dobrych praktyk z Polski i ze świata.
więcej »
09.11.2009
Celem konferencji, którą organizuje Projekt: Polska, we współpracy z tygodnikiem „Polityka“ przy wsparciu Fundacji im. Friedricha-Naumanna - Fundacji na Rzecz Wolności jest wspólne opisanie „konstytucji” Polski cyfrowej – podstawowych praw i zasad współdziałania jej uczestników, czyli obywateli będących jednocześnie użytkownikami konwergentnych mediów. Według organizatorów potrzebna jest Konstytucja dla Cyfrowej Polski, karta praw podstawowych podejmująca na nowo próbę refleksji nad wartościami, pojęciami i normami fundującymi nowoczesne, wolne, otwarte i demokratyczne społeczeństwo.
więcej »
03.11.2009
Od dziś można oddawać głosy na stronę www.kongreskultury.pl w konkursie Webstarfestival. Nasza strona została nominowana w kategorii Strona Roku: Kultura. Jeżeli lubisz naszą stronę, uważasz, że jest funkcjonalna i intuicyjna w obsłudze, jej zawartość jest unikalna a projekt graficzny atrakcyjny, zagłosuj wysyłając smsa pod numer 7238 w treści wpisując kod WSF.W0801. Koszt jednego smsa to 2,44 zł z VAT. Głosowanie potrwa do 16 listopada (dla głosujących organizatorzy również przewidzieli nagrodę).
więcej »
03.11.2009
Drodzy Kongresowicze, zapraszamy do oglądania zarchiwizowanych nagrań ze wszystkich sesji plenarnych i sympozjów, które odbyły się w ramach krakowskich obrad. Są już dostępne na naszych stronach.
W jaki sposób z perspektywy minionego Kongresu ewoluowały Państwa poglądy na temat reformy kultury, sytuacji mediów publicznych czy rynku dzieł sztuki? Jaki jest Państwa stosunek do treści pozostałych raportów o stanie kultury?
Zachęcamy do dzielenia się opiniami i korzystania ze znajdujących się pod każdym filmem propozycji sieciowych wędrówek.
więcej »
« Listopad 2009 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo