Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza 25 września o godz. 14 na spotkanie do Wielofunkcyjnej Sali Edukacyjnej „Pod Kozami” w Gmachu Głównym Muzeum. Na zaproszenie Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Muzeum Narodowe w Krakowie prezentowało w Kostrzynie podczas Przystanku Woodstock Galerię Sztuki w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych i w formie Galerii Zewnętrznej w plenerze.

więcej »
Wystawa fotografii Łukasza Trzcińskiego jako wydarzenie towarzyszące VI. Kongresowi Kultury Polskiej. "Nowa Europa" to mozaikowy portret Europy Środkowo-Wschodniej skomponowany dwie dekady po demontażu systemu komunistycznego. Fotografiom towarzyszą opisy Wojciecha Nowickiego.
więcej »
Na konkurs podczas tegorocznej edycji Triennale 1643 artystów z 70 krajów świata nadesłało 5473 prac. Do drugiej, końcowej fazy selekcji zakwalifikowano 2201 prac 667 twórców z 64 krajów. Wśród nich znalazło się 768 grafik 221 polskich artystów, co świadczy o dynamicznym wzroście zainteresowania naszych twórców tą dziedziną sztuki.
więcej »
Międzynarodowe Biennale Grafiki, zostało założone w roku 1983 przez Radę do Spraw Kultury. Odbyło się 13 edycji Biennale, które otrzymało łącznie 28 000 prac z 70 krajów, włączając Polskę, Japonię, Chiny, Stany Zjednoczone, Anglię, Francję, Hiszpanię, Włochy, Holandię, Belgię, Australię, Koreę Tajlandię, Indonezje, Egipt i Gwatemalę.
więcej »
Wielokrotnie nagradzana belgijska artystka do perfekcji opanowała technikę litografii, która w połączeniu z drukiem cyfrowym pozwala Ingrid Ledent tworzyć oryginalne, pełne niepowtarzalnej ekspresji dzieła. Artystka wykorzystuje w nich odwzorowane fragmenty swojego ciała: fałdów i załamań skóry, oczu, warg, uszu, nosa – w ten sposób powstaje swoisty autoportret artystki.

więcej »
„Grafika polska – Sztuka i Edukacja” to pamiątkowa wystawa środowiskowa polskich profesorów i asystujących im pedagogów na przełomie wieków, w obliczu nieuchronnych wyzwań digitalizacji, przed jakimi przyjdzie im stanąć…
więcej »
« Maj 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo