Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Do głównych realizacji Marty Wójcickiej należy projekt rewitalizacji fabryki Zakładów Optycznych na Pradze tzw. PROJEKT PRAGA. Marta jest także autorką planu rewitalizacji byłego Instytutu Weterynarii i koordynatorem projektu Obiekt Grochowska 272 z ramienia Sinfoniii Varsovii i Miasta Stołecznego Warszawa.

Akcja otwierająca, w trakcie której można było wejść do zakamarków zabytkowych budynków Instytutu Weterynarii pochodzących z 1906 roku, odbyła się 13 czerwca 2009 r. Sinfonia Varsovia od 25 lat nie ma swojej siedziby. W kwietniu tego roku został podpisany akt notarialny - miasto kupiło były Instytut Weterynarii czyli Grochowską 272.

O swoich doświadczeniach przy realizacji projektów i zarządzaniu nimi, Marta Wójcicka rozmawiała z Matyldą Gadomską (Narodowe Centrum Kultury)
więcej »
Na stronach Arts Professional (www.artsprofessional.co.uk) znajdziemy interesujące zasoby audio: wykłady, komentarze i rozmowy z działaczami sektora sztuki. Można ich posłuchać bezpośrednio na stronie lub ściągnąć.
więcej »
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo