Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Z Markiem Nowickim, wiceprezesem zarządu spółki Art New Media rozmawia Katarzyna Kucharska.

Marek Tadeusz Nowicki - Wiceprezes Zarządu. 
W latach 1979-1998 sprawował kierownicze stanowiska w administracji państwowej i samorządowej. W latach 1999-2005 pełnił rolę członka zarządu spółki CCM, a od 2005 roku jest Wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych. Z Art NEW media S.A. współpracuje od 2003 roku, od dnia 20 czerwca 2006 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu. Jest również Prezesem Zarządu wydawcy miesięcznika "sztuka.pl" oraz właściciela portalu www.sztuka.pl
więcej »
Czy kawiarnia to miejsce, do którego głównie chodzi się napić kawy albo spotkać z przyjaciółmi. Nie tylko. Kawiarnie to też miejsca, gdzie można obejrzeć film, poznać lokalnych artystów czy podpisać petycję. Jedną z nich jest warszawska Kępa Cafe na Saskiej Kępie. Alina Pękalska i Katarzyna Kazimierowska opowiadają o potrzebach, które stworzyły kawiarnię i o ogromnym potencjale, jakie dają taka przestrzeń. Rozmowę przeprowadziła Joanna Erbel.

W piątek, 4 grudnia rozpoczyna się festiwal Warszawa jest kobietą, którego organizatorem jest Fundacja Działań Kulturalnych i Społecznych. Program festiwalu i inne ważne informacje znajdują się na blogu warszawajestkobieta. Zapraszamy!

więcej »
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo