Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]

Regulamin

1.Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z serwisu www.kongreskultury.pl oraz uczestniczenia w Forum e-Kongres, działającego w ramach serwisu, którego właścicielem jest Narodowe Centrum Kultury z siedzibą w Warszawie ul. Płocka 13, w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na tematy związane z działalnością kulturalną.

2.Dostęp do serwisu i Forum e-Kongres posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.

3.Użytkownik serwisu i uczestnik Forum e-Kongres publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Narodowe Centrum Kultury nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach serwisu i Forum e-Kongres.

4.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach serwisu i Forum e-Kongres treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

5.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach serwisu i Forum e-Kongres treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety, czyli zasad obowiązujących w dyskusjach w Internecie:

a.zakaz spamowania,
b.zakaz wysyłania tzw. "łańcuszków szczęścia",
c.nakaz zapoznania się z wykazem FAQ przed zadaniem pytania,
d.stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie,
e.zakaz nadmiernego cross-postowania czyli wysyłania e-maili lub postów do kilku grup naraz,
f.zakaz wysyłania e-maili/postów do wielu osób naraz z jawnymi adresami poczty elektronicznej (stosujemy kopię ukrytą),
g.zakaz pisania nie na temat
[Źródło: Wikipedia].

6.Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych użytkowników i uczestników Forum.

7.Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych.

8.W treści wiadomości nie zamieszczaj grafik szerszych niż 300 pikseli lub większych niż 300 pikseli.

9.Odnośniki prowadzące do stron zawierających niebezpieczne dane należy poprzedzić wyraźnym ostrzeżeniem.

10.Należy unikać animowanych avatarów i animowanych obrazków w podpisach.

11.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach serwisu i Forum e-Kongres przekazów reklamowych.

12.Reklamowanie niekomercyjnych stron jest dozwolone. Wolno podać do nich link tylko jeden raz. Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

13. Narodowe Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam pojawiających się w trakcie odtwarzania nagrań znajdujących się w dziale Multimedia. Podmiotem odpowiedzialnym za pojawianie się reklam jest właściciel serwisu Blip.tv, na którym zamieszczane są nagrania Narodowego Centrum Kultury.

13.Zabronione jest dodawanie do każdego wątku niepotrzebnych wypowiedzi, nic nie wnoszących (tzw. nabijanie postów).

14.Zabronione jest używanie avatarów i podpisów moderatorów.

15.Narodowe Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających niniejszy regulamin oraz prawo do blokowania uczestnictwa w Forum e-Kongres w stosunku do osób naruszających postanowienia regulaminu.

16.Za łamanie regulaminu moderatorzy będą dawać ostrzeżenia. Po trzech ostrzeżeniach konto uczestnika będzie blokowane bezterminowo. Zablokowanie dostępu może nastąpić wcześniej, jeżeli moderator w konsultacji z administratorem podejmą taką decyzję. Zablokowana osoba ma prawo odwołania się od decyzji w ciągu pięciu dni.

17.Narodowe Centrum Kultury nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Forum e-Kongres innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

18.Narodowe Centrum Kultury dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania  serwisu i Forum e-Kongres oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

19.W przypadku odnalezienia wątków naruszających regulamin Forum prosimy o poinformowanie moderatorów lub Obsługę e-Kongresu.

20.Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach serwisu i Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w serwisach i publikacjach Narodowego Centrum Kultury.

21. Użytkownicy zarejestrowani wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu dodowania i edytowania treści w serwisie, udziału w forum, komentowania artykułów oraz otrzymywania wiadmości drogą mailową, zgodnie z Polityką prywatności serwisu kongreskultury.pl.

22.Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Narodowe Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
« Sierpień 2019 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo