Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
24.07.2009
Raporty o Stanie Kultury
Zapraszamy do zapoznania się z treścią Raportów o Stanie Kultury, stanowiących zbiór 15 opracowań, dotyczących przemian, jakie miały miejsce w poszczególnych obszarach polskiej kultury w okresie ostatnich 20 lat. Raporty zostały przygotowane przez zespoły ekspertów na zlecenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i obejmują takie obszary tematyczne jak: kultura miejska, zarządzanie w kulturze, muzea, wzornictwo, rynek sztuki, książka, teatr, taniec współczesny, kinematografia, szkolnictwo artystyczne, edukacja kulturalna, digitalizacja dóbr kultury, media audiowizualne oraz promocja Polski przez kulturę.
 
Raporty stanowią analizę zmian, jakie zaszły w różnych dziedzinach kultury w ostatnich dwóch dekadach, a także zawierają rekomendacje dotyczące ich rozwoju w kolejnych latach. Główny nacisk położono na sposoby usprawnienia poszczególnych obszarów sektora kultury i dostosowania ich do aktualnej sytuacji ekonomicznej i społecznej kraju.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią opublikowanych materiałów oraz zachęcamy do włączenia się do dyskusji na ich temat.
 

Dodaj komentarz:

Nick:
E-mail:
Treść:
Wpisz tekst z obrazka: CAPTCHA Image

Inny obrazek


Komentarze:

« Marzec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo