Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Marek_Szladowski

Wątek prowadzi:

Marek Szladowski

Doktor nauk humanistycznych, historyk literatury i kultury. Współredaktor naukowy tomów: Literatura i/a tożsamość w XX wieku (Opole 2007) oraz Egzystencjalne doświadczenie starości w literaturze (Opole 2008), współpracował przy powstaniu leksykonu Księga żałoby i śmierci (Warszawa 2009). Autor artykułów, recenzji, esejów i szkiców. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Absolwent Studium Doktoranckiego Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Głównym obszarem jego zainteresowań są przemiany mentalności i wyobraźni XIX, XX i XXI wieku.
Obecnie pracownik Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Departament Funduszy Europejskich).

Sektor kultury jest fundamentem dla rozwoju ekonomicznego miast i regionów oraz dostarcza kreatywnych umiejętności innym gałęziom gospodarki, poprawiając wydajność, tworząc miejsca pracy i wspierając rozwój nowoczesnego społeczeństwa o wysokich kompetencjach. Ponadto kreuje nowe potrzeby estetyczne, co przekłada się na popyt na bardziej wyrafinowane produkty i usługi. Uznaje się, że w skali kraju każda złotówka zainwestowana w sferę prawidłowo zarządzanej kultury daje zwrot w postaci kilku złotych.
Szczegółowy opis forum


« Kwiecień 2017 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo