Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA)

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA) zrzesza niemal 100 firm zajmujących się szeroko pojętą produkcją audiowizualną - począwszy od reklam telewizyjnych i internetowych, a skończywszy na wysokobudżetowych filmach fabularnych. Izba działa na rzecz rozwoju produkcji audiowizualnej w Polsce, inspiruje i uczestniczy w działaniach związanych z procesem stanowienia prawa i podejmowania decyzji wpływających na kształt polskiego rynku audiowizualnego oraz reprezentuje środowisko producentów, w szczególności wobec organów państwowych, w strukturach UE i na rynku europejskim.

KIPA prowadzi portal www.audiowizualni.pl publikujący aktualne informacje dotyczące rynku audiowizualnego i kinematografii w Polsce. Oprócz bieżących doniesień na stronach portalu znajdują się obszerne bazy wiedzy dotyczące takich zagadnień jak Regionalne Fundusze Filmowe, cyfryzacja kin, pełen katalog festiwali filmowych w Polsce, zapowiedzi oraz relacje z konferencji, szkoleń, targów i innych spotkań branżowych.

Dostępne są także informacje o producentach filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i reklamowych oraz programów telewizyjnych, będących członkami KIPA.


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo