Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
17.09.2012
Konferencja naukowa: Komunikacja – Kultura – Kreatywność , Piła, 22-23 października 2012

Zakład Lingwistyki Stosowanej i Zakład Filologii Angielskiej, Instytutu Humanistycznego PWSZ im. S. Staszica w Pile we współpracy z Instytutem Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Katedrą Lingwistyki Stosowanej i Translatoryki Uniwersytetu Gdańskiego, zapraszają na trzecie międzynarodowe seminarium naukowe pt. Komunikacja – Kultura–Kreatywność, które odbędzie się w Pile, w dniach 22-23 października 2012r.

Poprzednie edycje seminarium z roku 2010 i 2011, cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska nauczycieli, nie tylko akademickich, którym bliska jest tematyka badań stosowanych w językoznawstwie. Jak do tej pory wiele z wystąpień podejmowało tematykę praktycznych aspektów procesu dydaktycznego, uwzględniając zmieniającą się rzeczywistość i wymagania rynku pracy oraz wzmożone kontakty interkulturowe. Te uwarunkowania, obok rozwoju technologicznego, stawiają nowe wyzwania i stwarzają potrzebę rozwijania i doskonalenia kompetencji językowych i społecznych, np. kreatywności, elastyczności i otwartości.

Wystąpienia i dyskusje będą się odbywać się w trzech sekcjach, z których każda będzie poświęcona jednemu z tytułowych tematów. Organizatorzy zapraszają nauczycieli języków obcych, wykładowców, badaczy, menadżerów, trenerów, teoretyków i praktyków komunikowania się, w tym interkulturowego, do zaprezentowania referatu, mieszczącego się w zakresie programowym seminarium, jak też osoby bez referatu zainteresowane podzieleniem się własną wiedzą i wymianą doświadczeń. Zapraszamy szczególnie serdecznie nie tylko specjalistów od języka angielskiego i niemieckiego, ale również filologów innych języków obcych.

Więcej na: kkk.pwsz.pila.pl/pl/

Dodaj komentarz:

Nick:
E-mail:
Treść:
Wpisz tekst z obrazka: CAPTCHA Image

Inny obrazek


Komentarze:

« Lipiec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo