Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
13.10.2009
Jak podsumować Kongres?
Jak podsumować Kongres? Proponujemy kilka sposobów:


Oglądaj krótki film o Kongresie >>

Film został pokazany na zakończenie obrad w Krakowie po piątej sesji plenarnej. Pokazuje kulisy przygotowań do Kongresu i wypowiedzi uczestników. Z kamerą byliśmy także na kilku wydarzeniach kulturalnych towarzyszących Kongresowi.
Zobacz nowe zdjęcia >> z Krakowa autorstwa Anny Kaczmarz. Na nich m.in. relacje z imprez towarzyszących.

Zachęcamy Państwa do nadsyłania własnych zdjęć z Kongresu. Chętnie zamieścimy je na naszych stronach. Opisy mile widziane. Prosimy zainteresowanych o wysyłanie fotografii na adres jkania@nck.pl. W treści maila prosimy o zamieszczenie informacji, że są Państwo autorami zdjęcia i wyrażają zgodę na jego publikację na stronie www.kongreskultury.pl.   

Dyskutuj na wątkach Marty Białek, Pawła Szlachty i Rafała Kasprzaka o minionym Kongresie.
Marta >> po kongresie zaprasza do dyskusji: czy animatorzy kultury mają głos? Paweł >> ma mieszane refleksje na temat obrad, a Rafał >> zaprasza do rozmowy z ekonomiczego punktu widzenia.

Podziel się wrażeniami
za pośrednictwem specjalnego okna dialogowego >>

Wciąż rozmawiaj o Kongresie!
Tym razem na Chłodnej 25. Grzegorz Lewandowski w ramach Wieczernicy Warszawskiej zaprasza na dyskusję po Kongresie "Kongres Kultury. I co z tego?" w piątek, 16 października na godzinę 19. chlodna25.blog.pl

Zapoznaj się z postulatami i listami otwartymi
składanymi na ręce ministra kultury

Poniżej znajduje się ich lista. Otrzymaliśmy je przed oraz w trakcie Kongresu. Niektóre odnaleźliśmy w sieci.

Uprzejmie prosimy Państwa o cierpliwość - relacja z krakowskich obrad pojawi się na naszych stronach około 20 października.

Pozdrawiamy!
Zespół ds. obsługi e-Kongresu

Nie chcę otrzymywać newslettera


« Sierpień 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Miejskie powidoki


Rozmawiać o designie - dlaczego nie?


10.05.2010
Kwestia przestrzeni publicznej - czy istnieje czy nie istnieje? - wciąż jest jednym z bardzo popularnych tematów dyskusji o przestrzeni miejskiej.
więcej »
10.05.2010
Czy ulica Słoneczna różni się Cmentarnej? Ulica Komarowa od Wołoskiej? Czy przemianowanie Ronda Babka na Rondo Radosława ma znaczenie? Czy obchodzi nas, że w centrum Warszawy jest rondo Dmowskiego, skoro i tak zwyczajowo wszyscy spotykają się "pod Rotundą"? Czy znaki poziomie i pionowe, które codziennie mijają niosą ze sobą jakieś znaczenie?
więcej »
26.04.2010
ZASP zbiera podpisy pod apelem w sprawie wstrzymania prac nad poprawkami do uchwały „o zmianie ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej i innych ustaw dotyczących zmian prawa kultury".
więcej »
26.04.2010
Wygląda na to, że sytuacja niezależnych grup artystycznych w naszym kraju jest dość opłakana. W niskich budżetach miast (w tym również Warszawy) przewidziano dla nich nadzwyczaj niskie dotacje.
więcej »
26.04.2010
Natura zwykle jest inspiracją dla sztuki i architektury, znacznie rzadziej projekty artystyczne uwzględniają rośliny i zwierzęta jako potencjalnych użytkowników. Zdarzają się jednak nieliczne, ale wyjątki.
więcej »
01.04.2010
The Association for Cultural Economics International organizuje w czerwcu w Kopenhadze 16. Międzynarodową Konferencję Ekonomika Kultury.
więcej »
Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo