Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
23.10.2012
Forum Menedżerów Kultury

29 października w Centrum Kultury Katowice odbędzie się III Forum Menedżerów Kultury, realizowane przez Stowarzyszenie Menedżerów Kultury i Śląskie Towarzystwo Marketingowe.

Forum ma charakter spotkania, podczas którego eksperci z zakresu zarządzania kulturą, marketingu i promocji mają możliwość wymiany i przekazywania doświadczeń uczestnikom. Ideą programu jest aktywizowanie osób związanych zawodowo z zarządzaniem i kulturą i kontynuowanie debaty o koniecznościach wprowadzenia zmian w sposobach organizowania działalności kulturalnej i artystycznej. Forum ma również na celu ukierunkowanie uczestników na potrzebę podwyższenia kompetencji kadry zarządzającej sektora kreatywnego.

W tegorocznym harmonogramie przewidziane zostały między innymi wykłady i dyskusje panelowe na temat praw autorskich, społecznościowego finansowania kultury, formach plagiatu w sztuce użytkowej czy legalnym wymiarze umieszczania plików w internecie.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga uprzedniej rejestracji.

Formularz rejestracyjny i więcej informacji na temat forum można znaleźć na stronie http://menedzerowie.kultury.org.pl/index.php/1fmk/o-forum

Dodaj komentarz:

Nick:
E-mail:
Treść:
Wpisz tekst z obrazka: CAPTCHA Image

Inny obrazek


Komentarze:

« Lipiec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo