Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[ Zamknij ]
13.12.2012
Akcja Kreatywność 2
Akcja Kreatywność 2 to kolejna odsłona rozpoczętego w zeszłym roku projektu wspierania osób twórczych na drodze do osiągnięcia komercyjnego sukcesu. Organizatorzy Akcji starają się wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy własną przyszłość zawodową łączą z wiedzą dotyczącą m.in. planowania strategicznego, promocji, budowania sieci współpracy wewnątrzsektorowej ale też np. z lokalnymi władzami samorządowymi. 16 i 17 grudnia w Warszawie odbędzie się dalszy ciąg spotkań w ramach tegorocznej Akcji Kreatywność.

16.12 zainteresowani zaproszeni są na warszawski Żoliborz na wykłady i warsztaty w obrębie dwóch bloków tematycznych: ‘kreatywność jako zawód’ i ‘miejskie faktory kreatywności’. Uczestnicy zastanowią się nad tym jak budować wizerunek dzielnicy poprzez działalność centrów kultury, jak wykorzystywać specyfikę lokalnej społeczności i jak mobilizować ją do pracy twórczej.

17.12 słuchacze udadzą się na warszawską Saską Kępę, gdzie będą mieli okazję poznać historię i charakter dzielnicy, koncepcje jej rozwoju, oraz omówią problematykę interwencji architektonicznych podczas debaty z lokalnymi aktywistami i architektami.

Finałem drugiej edycji Akcji będzie konferencja, która odbędzie się 14 i 15 grudnia w Warszawie. Będzie ona podsumowywała perspektywy rozwoju rynku przemysłów kreatywnych i możliwości zatrudnienia w tym obszarze.

Więcej informacji i rejestracja: http://creatives.waw.pl/akcja-kreatywnosc-2/saska-kepa-rejestracja

Dodaj komentarz:

Nick:
E-mail:
Treść:
Wpisz tekst z obrazka: CAPTCHA Image

Inny obrazek


Komentarze:

« Lipiec 2020 »
PnWtŚrCzPtSbNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Miejskie powidoki


Partner technologiczny
Orange
Partnerzy
Województwo Małopolskie Urząd Miasta Krakowa
Współorganizatorzy
Uniwersytet Krakowskie
Organizator
NCK
Pod patronatem
Ministerstwo
Partnerzy medialni
Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo